godło

Drodzy Rodzice,

jesteście w trakcie podejmowania odpowiedzialnych decyzji, co do dalszych losów Waszego sześcioletniego dziecka, które we wrześniu rozpocznie roczne przygotowanie przedszkolne. Od 1 września 2019 r. we wszystkich wolskich szkołach podstawowych Dzielnicy Wola m.st. Warszawy będą funkcjonowały oddziały przedszkolne.

W oparciu o doświadczenia poprzednich lat, zachęcamy Państwa do zapoznania się z przygotowaną przez naszą szkołę ofertą edukacyjną. Utworzone „zerówki” dysponują potencjałem porównywalnym z przedszkolnym, a nawet przewyższają go pod wieloma względami. Całodzienna opieka, sale z wyodrębnioną częścią dydaktyczną i rekreacyjną, pełne wyżywienie, place zabaw, sale sportowe, zajęcia specjalistyczne – to pakiet składający się na ofertę naszych szkół. W takich warunkach dzieci mają czas, by poprzez zabawę zaadaptować się w swojej przyszłej szkole i wdrożyć do nowych obowiązków. Aby przekonać się, jak naprawdę wygląda organizacja naszych oddziałów przedszkolnych   w szkołach podstawowych, zapraszamy Państwa wraz ze swoim dzieckiem na  „Magiczny Tydzień Dni Otwartych” od 21 do 25 stycznia 2019 r. w godzinach 8.00 – 13.00.

Będą Państwo mogli:

• zwiedzić sale, w których odbywają się zajęcia dla najmłodszych dzieci,
  • uczestniczyć w zabawach i zajęciach dzieci z oddziałów przedszkolnych czy podopiecznych szkolnej świetlicy,
  • sprawdzić jadłospisy w stołówce szkolnej,
  • porozmawiać z dziećmi, wychowawcami, dyrektorem szkoły,
  • poczuć atmosferę nauki i zabawy.

Do zobaczenia podczas „Magicznych Dni Otwartych”!

Dyrektor Szkoły wraz z Gronem Pedagogicznym i Pracownikami Szkoły

Facebook-1