Szkoła Podstawowa nr 166 im. Żwirki i Wigury w Warszawie

Kadra Pedagogiczna

 

 Kadra Pedagogiczna

              rok szkolny 2017/2018

 

Imię i nazwisko nauczyciela

Wychowawstwo

Drugi wychowawca

Nauczany przedmiot

Oddział

Nr sali

Czerniak Agata

"0"

 

Wychowanie przedszkolne

 

Sala 13

Przybyszewska Barbara

1a

 

Edukacja wczesnoszkolna

 

Sala 23

Kirszyńska Edyta

 2a

 

Edukacja wczesnoszkolna

 

Sala 24

Strigl-Marek Sylwia

3a

 

Edukacja wczesnoszkolna

 

Sala 22

Nowak Jolanta

3b

 

Edukacja wczesnoszkolna

 

Sala 14

Konieczkowska Agnieszka

4a

 

 

Język polski

kl. 4

Sala 6

Łukasik Anna

4b

 

 

Język angielski

kl. 5-7

Sala 12

Paszkowska Iwona

 

4c

 

Język angielski

kl. 1a, 2a,

 3 a, b, 4a,b, 5a

Sala 15

Święch Małgorzata

5a

 

Język polski

Historia,

 doradztwo zawodowe

kl. 5a, 6a, 7b

kl. 5a,

Sala 3

Łukasz Maciejewski

5b

 

Język polski 

 

kl. 5b, 6b, 7a,

Sala 11

Dłubała Filip

6a

 

 

Wychowanie fizyczne

kl. 4-6,

Sala gimnastyczna, boisko szkolne

Promianowska Bożena

6b

 

Matematyka

 

kl. 4c, 5a,b, 6b, 7a

Sala 2

Maruszewska-Sawicka Natalia

7a

 

Plastyka,

 zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne

kl. 4-7

kl. 7

kl. 4-6

Sala 4, 9

Gacek Aneta

7b

 

Matematyka

kl. 4-6

Sala 7

 

Elżbieta Woźniak, wicedyrektor    

Przyroda

 

kl. 5 a,b Sala 6

Pełka Barbara

 

 

 

Historia i społeczeństwo

kl. 4-7

Sala 3

Anna Miska

 

 

Chemia

 

kl. 7

Sala 6a

Mariusz Sołtysiak

 

 

Fizyka

 

kl. 7

Sala 6a

Alfredo Espaniol

 

 

Język Hiszpański

 

kl. 7

 

Schiller Piotr

 

 

 

Zajęcia komputerowe

 

kl. 4-6

Sala 9

Dymko Katarzyna

 

 

 

Geografia

przyroda

kl. 7,

kl. 4-7

Sala 6

Szymaniak Monika

 

 

 

Przyroda, biologia

kl. 4b,c

kl. 7

Sala 6

Gryczka Marta

 

 

Religia

 

kl. 1-5 i oddział przedszkolny

Sala 1

Konieczkowska Agnieszka

 

 

Język polski

biblioteka

kl. 4,

 

 

 

 

Religia

kl. 6-7

Sala 1

 

Celmer-Falkiewicz Anna

 

 

Muzyka

 

Kl. 4-6

Sala 2

Rybicki Tomasz

 

 

 

Wychowanie fizyczne

kl. 7

Sala gimnastyczna, boisko szkolne

Robert Lewandowski

 

 

 

Wychowanie fizyczne

kl. 5-6

Sala gimnastyczna, boisko szkolne

Ślusarska-Wrótny Elżbieta- pedagog szkolny

 

 

 

Pedagog szkolny, wychowanie do życia w rodzinie

 

I piętro

Krauze Jowita

 

 

 

Zajęcia logopedyczne

 

II piętro

Brożyna Magdalena- kierownik świetlicy

 

 

Zajęcia świetlicowe

kl. 4-6

świetlica I piętro

Gołębiowska Beata

 

 

zajęcia świetlicowe

kl. 3a

świetlica II piętro s. 18

Kruk Mariola

 

 

Zajęcia świetlicowe

kl.2a

świetlica II piętro

Ossowska Jadwiga

 

 

Zajęcia świetlicowe

kl.3b

świetlica II piętro s. 20

Swaczyńska Karina

 

 

Zajęcia świetlicowe

 

"0"

świetlica II piętro s. 13

Znyk Marzenna

 

 

Zajęcia świetlicowe

kl.1a

świetlica II piętro s.10

Jerzy Kuźniecki,

Grzegorz Jędruszczak, Jerzy Madler

 

 

Zajęcia modelarskie

 

I piętro