Licznik odwiedzin

Świetlica szkolna zapewnia opiekę dzieciom od godz. 7.00 do 17.30. W dni zebrań z rodzicami świetlica jest czynna do godz. 18.30.

Świetlica zapewnia opiekę dzieciom z oddziału przedszkolnego oraz uczniom klas I-III, których rodzice zadeklarują taką potrzebę oraz w uzasadnionych sytuacjach uczniom z klas IV-VI.

Organizacją pracy świetlicy zajmuje się kierownik świetlicy pani Edyta Kirszyńska.

Do dyspozycji dzieci objętych opieką świetlich szkolnej jest 5 sal swietlicowych, w których prowadzone są zajęcia w rżnych grupach wiekowych.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych  przebywają po zakończonych zajęciach obowiązkowych w tej samej sali.

Wszyscy uczniowie w ramach zajęć świetlicowych korzystają z dużej sali gimnastycznej, małej sali gimnastycznej (z lustrami do tańca), oraz placu zabaw i boisk szkolnych.

Po zakończeniu zajęć edukacyjnych uczniowie pod opieką nauczycieli moga zjeść obiad. Po obiedzie dzieci mogą odrobić lekcje z pomoca nauczyciela. Po odrobieniu prac domowych organizowane są zabawy, konkursy, seanse filmowe, wycieczki oraz inne atrakcje.

Wszystkie dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej, które do późnych godzin popołudniowych przebywają w świetlicy, mogą także brać udział w zajęciach sportowych: "Od zabawy do sportu" i "Otwarte sale".

Wszystki sudestie dotyczące udoskonalenia pracy świetlicy zgłaszane przez rodziców, są dla nas bardzo istotną informacją. Zapraszamy do współpracy wszystkich rodziców!

Laureaci Świetlicowego Konkursu Plastycznego na kartkę okolicznościową

z okazji 100–lecia niepodległości Polski

dla uczniów klas IV – V korzystających ze świetlicy szkolne w SP166:

I miejsce Klaudia Stawinska kl. IV A

I miejsce Markha Magamadova kl. V A

II miejsce Krystian Lamprecht  kl. V C

III miejsce Adrian Witkowski kl. V C

Wyróżnienie Bao Nhu Thank Nguyen kl. IV A

Wyróżnienie Adam Rybicki kl. IV A

Laureaci  Szkolnego Konkursu Plastycznego pt. "Polska - moja ojczyzna"

dla uczniów klas 0 - III uczęszczających do  świetlicy

w kategorii – uczniowie oddziału przedszkolnego

I miejsce Nadia Kacperska kl. 0 A

I miejsce Nikola Pietrzycka kl. 0 A

II miejsce Klaudia Gołaszewska kl. 0 A

III miejsce Pham Trang Ha kl. 0 B

Wyróżnienie Aleksander Rojek kl. 0 A

w  kategorii - uczniowie klas I – III

I miejsce Amelia Kirszyńska kl. III A

II miejsce Vera Shpul  kl. I A

II miejsce Minh Chau Nguyen kl. III A

III miejsce Tran Quaynh Anh kl. I A

Wyróżnienie Maciej Witkiewicz kl. II A

Wyróżnienie Wiktoria Mielniczuk kl. III A

Gratulujemy zwycięzcom!

Marzenna Znyk

Świetlica szkolna wzięła udział w konkursie plastycznym na typowych rozmiarów kartkę pocztową, dotyczącą obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości 1918-2018.

Nasz uczeń z klasy 2 a Styczek Stanisław  zajął III miejsce .

Gratulujemy!

Edyta Kirszyńska- kierownik świetlicy

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki uczniowie  klas starszych podczas zajęć świetlicowych stworzyli drzewko z kropkami, które obrazuje znaczenie i zastosowanie kropki w polskiej ortografii, pisowni wyrazów, skrótów, zdań.

Marzenna Znyk

Facebook-1