Szkoła Podstawowa nr 166 im. Żwirki i Wigury w Warszawie

 

 

 

 

 

 

 

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE i WYRÓWNAWCZE DLA KLAS  PIERWSZYCH

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Programowanie dla najmłodszych „ Scratch” klasa I Ai IB

 

 

Innowacja „ Teatr, taniec i muzyka to najlepsza gimnastyk” klasa I A i  IB

Czwartek

 

 

Wtorek

 

12.45-13.30

 

 

12.45-13.30

 

Sala komputerowa

 

Mała sala gimnastyczna z lustrami 19

Renata Oszkiewicz

 

Renata Oszkiewicz

Edyta Kirszyńska

Koło wokalne     klasa IA

 

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze klasa I A

 

 

 

Czwartek

 

 

 

Piątek

 

 

 

14.30-15.15

 

 

 

11.35-12.35

 

 

 

Sala 24

 

 

 

Sala 24

 

 

 

E.Kirszyńska

 

 

 

 

 

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze klasa I B

 

 

 

Poniedziałek

 

 

 

 

 

11.40-12.30

 

Sala 23

 

 

B.Perzanowska

 

 

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE DLA KLAS  DRUGICH

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

 

Zajęci wyrównawcze podnoszące umiejętności czytania i pisania

poniedziałek

11.50-12.35

Sala 22

S.Strigl-Mark

 

Przygotowanie do liturgii i sakramentów świętych

 

 

Wtorek(5b,2,2b)

 

 

12.45-13.30

 

Sala nr 1

 

s.M.Gryczka

 

Zajęci wyrównawcze

dla klas II- obcokrajowcy

Według potrzeb

12.45-13.30

Sala nr  17

J.Nowak

 

 

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE i WYRÓWNAWCZE DLA KLAS  TRZECICH

Zajęcia edukacyjno-wyrównawcze

 

Przygotowanie do Trzecioteścika

Wtorek  kl.3a

 

 

 

Środa kl.3a

11.50-12.35

 

 

 

11.50-12.35

Sala nr 15

 

 

 

Sala nr 15

K.Swaczyńska

 

 

 

K.Swaczyńska

Zajęcia przygotowujące do Trzecioteścika

 

Zajęcia edukacyjno-wyrównawcze

 

Poniedziałek

 

 

Według potrzeb uczniów

 

11.50-12.35

Sala nr 16

 

 

 

Sala nr 16

A.Czernik

 

 

 

 

A.Czernik

 

Zajęcia szachowe

 

wtorek

 

11.50-12.35

 

Sala 21

 

M.Niebrzydowska

 

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE i WYRÓWNAWCZE DLA KLAS  4-6

Zajęcia wyrównawcze z przyrody dla klas 4-6

 

Według potrzeb

uczniów

 

 

Sala 6

E.Wożniak

Koło przyrodniczo-ekologiczne
w kl 4-6

środa

12.45-13.30

Sala 6

E.Wożniak

Chór szkolny

 

Zajęcia wrównawcze z historii
i społeczeństwa

 

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

 

Zajęcia wyrównawcze
z j. angielskiego

 

czwartek

 

 

 

 

 

 

poniedziałek

 

 

 

 

piątek

 

 

 

 

13.50-14.35

 

 

13.45-14.30

 

 

 

12.50-13.40

 

 

 

13.45-14.30

 

 

 

Sala  2

 

 

Sala 3

 

 

 

Sala 7

 

 

 

Sala 12

D.Kudrewicz

 

 

Barbara Pełka

 

 

 

S. Kantorowska

 

 

 

 

Anna Łukasik

 

 

 

Koło Szachowe

 

 

środa

12.55-13.40

Sala 7

S.Kantorowska

 

Zajęcia sportowe dla klas 4-6

(chłopcy),koszykówka lub siatkówka

 

 

 

 

wtorek

 

 

16.30-17.30

 

 

Sala gimnastyczna

 

Filip Dłubała

Zajęcia sportowe dla klas 4-6

(dziewczynki)

 

 

 

czwartek

14.00-17.00

Sala gimnastyczna

Filip Dłubała

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z uczniami
o specyficznych trudnościach 
w czytaniu i pisaniu

 

poniedziałek

13.45-14.30

Sala 3

M.Święch

 

 

Warsztaty pisarskie : 

Koło dziennikarskie

Koło teatralne

 

 

 

Środa

 

 

 

13.45-14.30

14.30-15.00

 

 

 

 

Sala 3/11

M.Święch

M.Gomułka