11 listopada- Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada to dla nas Polaków jedna z najważniejszych dat w historii. Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej przez cały tydzień przygotowywali się do uczczenia Święta Niepodległości. W czasie zajęć tematycznych dzieci poznały historię Polski poprzez legendy
o powstaniu naszego państwa oraz zapoznały się z sylwetkami ważnych postaci historycznych. Podczas zajęć plastycznych dzieci wykonały prace dotyczące symboli narodowych. Zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczniów świetlicy była to niezapomniana lekcja historii.

10 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udziału w kolejnej edycji akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki ,,Szkoła do hymnu”. Akcja ma na celu wspólne świętowanie odzyskania niepodległości i odśpiewanie hymnu państwowego o symbolicznej godzinie 11.11.