Szanowni Państwo,

Informujemy, że w Szkole Podstawowej nr 166 im. Żwirki i Wigury przy ulicy Żytniej 40  od dnia 5.09.2022 Firma cateringowa Alex będzie zajmować się żywieniem dzieci i młodzieży w placówce. Cena obiadu dwudaniowego będzie wynosiła 12 zł dziennie, śniadania lub podwieczorku 3,50 zł .Uczniowie klas drugich i wyższych będą zobligowani do korzystania z kart stołówkowych, które będą wydawane od 1.09 w stołowce szkolnej w godzinach jej pracy.

  Rejestracja:

W celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, Rodzic powinien zarejestrować się w systemie. Poniżej linki do rejestracji:

Dla klas „0”

https://startedu.pl/Rejestracja/SP_NR_166_ZEROWKI

dla klas 1-8

https://startedu.pl/Rejestracja/SP_NR_166

 

                              

                     UWAGA!  

Linki są unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu STARTEDU. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (są to linki przeznaczone dla innych placówek często w innych miastach).

 

Poniżej znajduje się link kierujący do filmików instruktażowych z korzystania z systemu STARTEDU

https://www.youtube.com/channel/UCOMpN8AwkHbr4B68uLXxL8Q

Adres do logowania na konto STARTEDU www.startedu.pl

Numer telefonu do Biura Obsługi Klienta firmy STARTEDU  – 22 382 50 50

 

Począwszy od dnia 01.09.2022 roku zamówienia i płatność za posiłki będą odbywały się w systemie miesięcznym, przy wykorzystaniu elektronicznego systemu STARTEDU. Posiłki będą wydawane od  05.09.2022 roku.

 

Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie STARTEDU lub poprzez SMS-y wysyłane do Systemu – komunikacja z maszyną, ściśle ustalone zasady wysyłania wiadomości. Rezygnacji można dokonać  najpóźniej w dniu odbioru posiłku, do godziny 08:30.

 

Środki z odwołanych posiłków widoczne są w zakładce ZWROTY na koncie użytkownika i zostaną automatycznie wykorzystane na poczet opłat za kolejne zobowiązania.

  Formy opłaty za złożone zamówienie (do wyboru)

Przelew tradycyjny dokonywany na indywidualne konto bankowe każdego użytkownika (System automatycznie nadaje numer konta każdej osobie).

UWAGA – wpłata dokonywana w piątek, będzie widoczna na koncie w poniedziałek po godzinie 23:30.

 

Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – istnieje dodatkowa opłata administracyjna pobierana przez operatora bankowego w wysokości 3,00 zł dla transakcji o wartości do 1 000 zł lub 4,00 zł dla transakcji o wartości powyżej 1 000 zł.

 

Wszystkie funkcje systemu STARTEDU zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom, jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa w celu realizacji zawartych umów i wydawania posiłków (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych RODO).

                       

 

STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa wyznaczy ponadto inspektora ochrona danych (IOD), z którym można będzie kontaktować się we wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych pod adresem podanym w Regulaminie.