Park Trampolin Stacja Grawitacja

27.09.2022 r. klasa II a wraz z klasą III a wybrała się do Parku Trampolin Stacja Grawitacja. Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, rozwijanie ogólnej sprawności fizycznej, wyrabianie nawyku aktywnego spędzania czasu wolnego oraz  rozwijanie zainteresowań  sportem, a co najważniejsze integracja klas, uczniów oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktorki uczniowie korzystali z szeregu atrakcji m.in. trampolin sportowych, basenów wypełnionych gąbkami, ściany wspinaczkowej. Czas spędzony w parku trampolin dostarczył uczniom wielu niezapomnianych wrażeń. Uczniowie wrócili do szkoły zmęczeni, ale z uśmiechami na twarzach.