Rozdanie nagród w Dzielnicowym Konkursie: Coś nowego ze starego- eko zabawka

Rozdanie nagród w Dzielnicowym Konkursie: Coś nowego ze starego- eko zabawka

 

11 maja 2023r.  w naszej szkole rozstrzygnięto konkurs ekologiczny Coś nowego ze starego – eko zabawka, nad którym honorowy patronat objął Urząd Dzielnicy Wola. Zapraszając do udziału w konkursie pragnęliśmy zwrócić uwagę na problemy dotyczące ochrony środowiska naturalnego, takie jak: zmiany klimatyczne, piękno przyrody, segregację odpadów. Tematyka konkursu związana była z promocją w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy inicjatyw proekologicznych, ponieważ Każdemu sercu bliska ochrona środowiska.  Zadaniem uczestnika konkursu było zaprojektowanie i wykonanie z materiałów ekologicznych bądź surowców wtórnych ekologicznej zabawki.
Dzięki kreatywności uczestników konkursu, powstało wiele interesujących prac, które zachwyciły oglądających.
Z tej okazji Klasa 2a przygotowała przedstawienie proekologiczne Cztery żywioły, które dostarczyło widzom wielu wrażeń.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.