Świąteczny czas w oddziale przedszkolnym

Świąteczny czas w oddziale przedszkolnym

 

W oddziale przedszkolnym okres przedświąteczny był bardzo pracowity i radosny.

W tym czasie odwiedził nas sam Święty Mikołaj z podarunkami z okazji Mikołajek, braliśmy udział w warsztatach zdobienia bombek zorganizowanych w naszej szkole,  jak również udało sia nam wybrać do kina na film pt. : „ Gwiazdka Klary Muu”. Podczas zajęć dowiedzieliśmy się wiele o zwyczajach związanych ze świętami jak również poznaliśmy sposoby mierzenia naszych łańcuchów choinkowych.

 

Dopełnieniem tego radosnego czasu była grupowa Wigilia podczas której składaliśmy sobie życzenia, śpiewaliśmy kolędy, jak również szykowaliśmy upominki dla naszych Rodziców. Pyszne ciasta i słodkości szybko znikały z naszego stołu a śmiech i radość
z kolejnych prezentów pod choinką była ogromna.