Zbiórka darów dla Schroniska zwierząt

Zbiórka darów dla Schroniska zwierząt

W dniach od 15 września do 25 października 2021 roku ogłaszamy Akcję „Pomóż potrzebującym zwierzętom”, która obejmie zbiórkę darów dla zwierząt w Schronisku na Paluchu w Warszawie.

 

Zbierane będą różne dary rzeczowe, których potrzebują porzucone, pozbawione ciepła domowego,  bezpańskie koty i psy. Często okaleczone, niechciane przez byłych właścicieli, głodne, wyrzucone  z domu, błąkające się po okolicy zostały przygarnięte i objęte opieką przez wolontariuszy w schronisku dla bezpańskich zwierząt.

Jeżeli możesz, pomóż biednym bezpańskim zwierzętom ze Schroniska na Paluchu                i przynieś dary rzeczowe dla zwierząt w schronisku.                                   

 

Dary rzeczowe dla schroniska obejmują: karmę dla psów (karma bezzbożowa mokra i sucha, karma specjalistyczna) oraz  karmę dla kotów, koce, kołdry bez pierza, dywany i wykładziny pocięte na mniejsze kawałki, szelki dla psów, legowiska, maty węchowe, zabawki dla psów    i kotów.                

 

Wymienione dary możesz zostawić w sali świetlicowej nr 6 po zgłoszeniu się

do nauczyciela – koordynatora akcji zbiórki darów dla zwierząt w Schronisku na Paluchu.

 

Koordynatorzy: Adrianna Dębska i Marzenna Znyk