Szkoła Podstawowa nr 166 im. Żwirki i Wigury w Warszawie

Nasze sukcesy

ROK SZKOLNY 2016/2017

yes

Dnia 17 maja 2017 r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu pt. „Czytam, więc jestem” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Warszawie. Laureatką smileyIII miejsca została Oliwia Ochrymiuk kl. II Bsmiley

                                                    

yes

Konkurs pt. „Najpiękniejsza zakładka do książki”

Laureatami konkursu pt. „Najpiękniejsza zakładka do książki” zostali :

I miejsce – Zuzanna Zasłona kl. II A

II miejsce – Aleksandra Wojnicka kl. II B

III miejsce – Oskar Guza kl. II A

Wyróżnienie – Wiktoria Yusuf  kl. II A

Wyróżnienie – Renata Szymajda kl. II B

 

Gratulacje !

smiley

 

W dniu 27 kwietnia 2017 r. 
WICEMISTRZOSTWO DZIELNICY
pod kierunkiem Pana Tomasza Rybickiego

zdobyła
NASZA DRUŻYNA PIŁKARSKA  
w składzie:

Kamil Luśnia
Karol Ciura
Adam Majewski
Patryk Drogosiewicz
Eryk Rębelski
Oskar Lenartowicz
Jeremi Adamowicz
Szymon Opyc
Dominik Macierzyński
Bartosz Arasimowicz

 

GRATULUJEMY ZASŁUŻONEGO SUKCESU!

smileyCERTYFIKAT UCZESTNICTWA W PROGRAMIE EDUKACYJNO-INFORMACYJNYM
 

 

 

smiley CERTYFIKAT UKOŃCZENIA WARSZTATÓW INŻYNIERYJNYCH 
PRZEZ UCZNIÓW KLAS IV-VI




smiley ORGANIZACJA  DNIA BEZPIECZNEGO INTERNETU
W NASZEJ SZKOLE

 

 

smiley PODZIĘKOWANIA DLA WOLONTARIATU SZKOLNEGO 

.............................................................................................

 

 

ZWYCIĘZCY INTERYSCYPLINARNEJ OLIMPIADY SZKOLNEJ:

 

W KONKURSIE ,,PIERWSZA POMOC" I MIEJSCE - WIKTORIA GÓRALSKA ORAZ OLIWIA GÓRECKA

W KONKURSIE   PRZYRODNICZYM     I MIEJSCE - MAHDALENA RUSETSKA ORAZ JAKUB ZALESKI

W KONKURSIE    MATEMATYCZNYM   I MIEJSCE - KAROL CIURA GIA BAO

W KONKURSIE    POLONISTYCZNYM  I MIEJSCE - NATALIA OSIPIUK

W KONKURSIE ,,BEZPIECZEŃSTWO ROWERZYSTY  I MIEJSCE -  OLIWIA SIPORSKA 

 

GRATULUJEMY WSZYSTKIM LAUREATOM I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!

 

yes

W dniu 21.04.2017 r. odbyły się zawody w ramach WOM w mini piłce nożnej dziewcząt.

Wspaniale grała drużyna pod kierunkiem Pani Aleksandry Jaskólskiej  w składzie:
Klasa 5a:
1.Paulina Więsek
2.Ewa Witkowska


Klasa 5b:
1. Nikola Baruś
2. Hanna Adamczyk
3. Kornelia Gajda
4. Wiktoria Kozłowska
5. Głowienkowska Anna


Klasa 6a:
1. Wiktoria Topczewska
2. Ewelina Szelenbaum
3. Oliwa Rębisz


Klasa 6b:
1. Wiktoria Góralska
2. Ola Kupisz

Bardzo dziękujemy wszystkim uczennicom
za zaangażowanie i wspaniałą grę oraz godne pochwały reprezentowanie Szkoły.

Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie

yes

W dniu 20 kwietnia 2017 r. w ramach WOM
nasza chłopięca drużyna piłkarska pod kierunkiem Pana Tomasza Rybickiego

pokonała wszystkie drużyny, awansując do kolejnych rozgrywek.

Jesteśmy z Was dumni i życzymy dalszych - tak spektakularnych sukcesów.

Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie

smiley

 

 

yesyesyes

 

10 marca odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów

za konkurs międzyszkolny w SP 148 "Kot mój przyjaciel".

Gratulujemy Klaudia Stawinskiej z 2a za zajęcie I miejsca

i Wiktorii Jambroszczsk z 3a za otrzymanie wyróżnienia w konkursie 

 

smiley

Do kolejnego etapu konkursu międzyszkolnego "Kot mój przyjaciel"

zakwalifikowały się prace dzieci:
Wiktoria Jambroszczak IIIa
Klaudia Stawińska IIa
Amelia Łyczkowska IIa
Oliwia Popławska IIb
Zofia Sochajska Ia
Wiktoria Rasin Ia

Markhe Magamadova IIIa



Wszystkim serdecznie dziękuję za udział w konkursie :) Wręczenie nagród po feriach.

Kierownik świetlicy: Magdalena Brożyna

 

smiley

Laureaci konkursu fotograficznego "Zimą malowane"

yes
I miejsce Jakub Siemiński gr. 0
II miejsce Lena Iwanow gr. 0
III miejsce Zofia Sachajska kl. 1a


Wyróżnienia:
Mateusz Marszałek gr. 0
Kinga Sachajska kl. IVb

Wszystkim serdecznie dziękuję za udział w konkursie. Wręczenie nagród po feriach.

 

yesyesyes

W dniu 03.02.2017 w Szkole Podstawowej nr 132

odbyło się uroczyste podsumowanie Dzielnicowego Konkursu  Plastycznego

"Bezpieczne i zdrowe zabawy i sporty zimowe".

Z naszej szkoły  laureatkami zostały

Trochimiuk Oliwia -  trzecie miejsce 

 Martyna Marcinczyk - wyróżnienie.

Dziewczynki otrzymały dyplomy i atrakcyjne nagrody.

 

Serdecznie gratulujemy!!!

yesyesyes

Dla Naszych Uczniów na ręce Pani dyrektor zostały przekazane Piękne Podziękowania 

za Dzielenie się Radością z Podopiecznymi Domu Seniora

 

 

yesyesyes

Za realizację ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego
koordynator szkolny:  Pani Marta Kozub

 

 

yesyesyes

W III Warszawskim konkursie plastyczno- technicznym

"Anioł Bożonarodzeniowy"

Jeremi Adamowicz z kl V a zdobył wyróżnienie!

 

SERDECZNE GRATULACJE!!!

yesyesyes

Kolejny raz Nasi Uczniowie wzięli udział w Debacie na temat Praw Dziecka,
gdzie wykazali się ogromną wiedzą i otrzymali Certyfikat

 

 

             smileysmileysmiley

Nasi Uczniowie z klas pierwszych zostali Bohaterami spotu filmowego Policji
w ramach Kampanii dla Bezpieczeństwa na drodze pod hasłem ,,ODBLASKUJ"

 

yesdevilyes

MAMY KOLEJNE ,,ZŁOTO" 

 

JESTEŚMY NAJLEPSI W DZIELNICY W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

 

w ubiegłym roku chłopcy także wywalczyli I MIEJSCE

 


Wspaniały prezent Mikołajkowy zafundowali nam chłopcy z klasy 6B:

Eryk Rębelski, Jakub Lewiński, Adam Majewski, Hubert Berezowski

http://www.edukacja.warszawa.pl/projekty-i-inicjatywy/program-wars-i-sawa/z-zycia-szkol-warsa-i-sawy/14055-zloto-w-tenisie-stolowym

 

Chłopcy pod kierunkiem p. Aleksandry Jaskólskiej
zdobyli złoty medal a tym samym zakwalifikowali się do Mistrzostw Warszawy

 

 

Gratulujemy i trzymamy mocno kciuki!!

 

smiley

yesMamy Kolejne ,,Srebro"DZIEWCZĄT yes

 

 Nasze dziewczęta drugi raz pod kierunkiem p. Aleksandry Jaskólskiej


zdobyły II miejsce na Woli w Tenisie stołowym

Skład reprezentacji:

Paulina Buta

Nikola Baruś

Kornelia Gajda

Zuzanna Kozłowska

 

Wielkie gratulacje!!!

 

 

smiley

Za realizację Projektu Współpracy ze Szkołami na Białorusi i Ukrainie

 

 

yesyesyes

 

Rozstrzygnięto świetlicowy konkurs fotograficzny "Jesień w fotografii" dla klas I.

 

Zosia Sachajska z klasy Ia otrzymała III miejsce.

Gratulujemy!

Koordynator: Edyta Kirszyńska

yesyesyes

MAMY ,,BRĄZ"

W PIŁCE RĘCZNEJ NA WOLI

  

W dniu 21.10.2016 r. nasza drużyna
pod kierunkiem p. Tomasza Rybickiego w składzie: 

Luśnia Kamil
Ciura Karol
Macierzyński Dominik
Arasimowicz Bartłomiej
Opyc Szymon
Drogosiewicz Patryk
Rębelski Eryk
Majewski Adam
Lewiński Jakub 

W zawodach Piłki Ręcznej o Mistrzostwo Dzielnicy Wola zdobyła III Miejsce

Serdecznie Gratulujemy!!!

yesyesyes

Podziękowania za realizację innowacyjnego programu ,,Piłka nożna - rozwój i pasja" 

we współpracy z Warszawską Akademią Piłki Nożnej 

 

yesyesyes

W konkursie plastycznym

 

"Racjonalnie się odżywiasz zdrowie wygrywasz" 

w szkolnym etapie

I miejsce zajęła Markhy Magamadova

opiekun: Marzenna Znyk

 

yesyesyes

Wyniki konkursu pt. "Tabliczka mnożenia na wesoło"

 

  I miejsce:  Oliwia Nartanowicz – kl. IV B

II miejsce:  Wiktoria Pańczyk – kl. IV B

 III miejsce:  Ola Nowakowska – kl. IV B

Serdecznie gratulujemy!!!! 

koordynator: Sylwia Kantorowska

yesyesyes

W konkursie

"Chroń razem z Szymonem lasy tropikalne na Borneo i ich mieszkańców"

II miejsce

zajęła Ewelina Szelenbaum z klasy VI A

 

Serdecznie GRATULUJEMY!!!

opiekun: Natalia Maruszewska-Sawicka

yesyesyes

Sukces Naszych Uczniów ,,Z życia szkół Warsa i Sawy''
http://edukacja.warszawa.pl/projekty-i-inicjatywy/program-wars-i-sawa/z-zycia-szkol-warsa-i-sawy

yesyesyes

Koordynator szkolny: Elżbieta Woźniak

yesyesyes

Koordynator szkolny: Jadwiga Ossowska

 

Rok szkolny 2015/2016 

 

yesyesyes

yesyesyes

yesyesyes

Pod kierunkiem: Marzenny Znyk i Marty Kozub nasi uczniowie zajęli I miejsce 

yesyesyes

MAMY ,,SREBRO"

Pod kierunkiem Aleksandry Jaskólskiej nasze 

uczennice zdobyły II miejsce

 yes

MAMY ,,ZŁOTO"

Chłopcy zdobyli Miejsce I

 

yesyesyes

W Memoriale mamy V Miejsce