Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z klasy 0a i 0b gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Dzieci od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości! W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie zaprosiły Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Anna Kamińska

Wycieczka do Teatru Małego Widza na spektakl pt. "Ćmy i motyle".

Klasa "0" a oraz b wspólnie wybrały się do Teatru Małego Widza na spektakl pt. "Ćmy i motyle”.
Trójka artystów zabrała dzieci w podróż od zmierzchu do świtu, przy akompaniamencie muzyki granej na żywo. I to jak granej! Na każdej scenie czekał muzyk, z całą masą instrumentów – tych znanych i tych, które dopiero czekają na odkrycie!

A.Kamińska

Manufaktura cukierków

Uczniowie klas zerowych odwiedzili manufakturę słodyczy Cukier Lukier! Od samego wejścia można było poczuć zapach wspaniałych słodkości! Uczniowie mieli okazję zapoznać się z definicją naturalnych barwników z czego owe barwniki są pozyskiwane:) jak powstaje karmel, w jaki sposób uzyskać określoną barwę i wiele innych ciekawostek! Na koniec słodkiej przygody każdy uczeń mógł  zrobić  własnego lizaka! :) Musicie przyznać, że  to była wyjątkowo słodka lekcja! :)

I.Hołdyńska

Zaczarowane pałace

"Zaczarowane pałace" to tytuł kolejnych warsztatów w których uczestniczyli uczniowie klasy 0 b. Ponownie gościliśmy w Młodzieżowym Domu Kultury Muranów i mieliśmy okazję wyczarować papierowe pałace tak jak podpowiada nam nasza wyobraźnia :)

Wycieczka do kina
Klasa "0" a oraz b wspólnie wybrały się do kina na film animowany "Grinch". Dzięki świątecznej scenerii zerówkowicze mogli już teraz przenieść się w  świąteczny klimat i poczuć magię świąt :)

Mikołajki
6 grudnia odbyły się długo wyczekiwane przez dzieci Mikołajki! W tym radosnym dniu uczniowie klasy 0 b ubrały choinkę pod którą czekały słodkie niespodzianki!

Wizyta specjalnego gościa

W klasie 0 b pojawił się gość! Odwiedziła nas mama Toli, Pani Aneta, która jest wizażystką. Z okazji Andrzejek Pani Aneta wyczarowała fantazyjne motyle, kotki oraz pajęczyny na twarzach klasowych spidermanów.

Bardzo dziękujemy za poświęcony, mile spędzony czas!
klasa 0 b :)

Dzień pluszowego misia!
Proszę państwa, oto miś. Miś jest bardzo grzeczny dziś! W klasie "0" b pojawiło się wyjątkowo dużo pluszaków! a to wszystko za sprawką dnia Pluszowego Misia.Wszyscy zerówkowicze mogli w tym dniu przynieść do szkoły swoją ulubioną przytulankę! Każdy opowiedział o swoim ulubieńcu i zaprojektował misia za pomocą waty i kolorowych skrawków materiałów. Prace wyszły fantastyczne!

DZIADEK DO ORZECHÓW I CZTERY KRÓLESTWA

Klasy „0” a i b wybrały się do kina na magiczną historię w przepięknej oprawie - produkcja Disneya inspirowana klasyczną baśnią E.T.A Hoffmana. Dzieci były bardzo podekscytowane wycieczką, która należała do bardzo udanych. Nie możemy się doczekać na kolejną wizytę w kinie!

Gimnastyka dobra sprawa

Dla nas wszystkich to zabawa! Ręce w górę w przód i w bok. Skok do przodu, w górę skok! Uczniowie klasy „0” b uwielbiają ruch i ćwiczenia gimnastyczne! Tak oto wspaniale bawimy się i spędzamy aktywnie czas!

Jesiennie

Idzie lasem Pani jesień, jarzębinę w koszu niesie. Jarzębinę? oraz wspaniałe kolorowe liście! Mamy swoje sposoby na świetnie spędzony czas na świeżym powietrzu!

Warsztaty

Klasa „0” b bierze udział w warsztatach organizowanych przez Młodzieżowy Domu Kultury Muranów. Dzieciaki na pierwszym spotkaniu wykonały prace plastyczne o tajemniczej nazwie „linie, plamy, figury”. Nasi wspaniali zerówkowicze mieli okazję wyczarować swoje dzieła za pomocą pasteli i kredek świecowych a co stało się później? Wszystko zamalowaliśmy farbami! Dzięki temu zabiegowi nasze prace wyszły iście magicznie.

Facebook-1

1.   800 -  845 aaadzwoneczek