Aktualności

Aktualności

Z tytułu wpłat od Rodziców uczniów naszej szkoły w ramach akcji 1% podatku dochodowego od osób fizycznych konto Rady Rodziców zostanie zasilone kwotą 390,83 zł. Zebrane środki zostaną przekazane na zakup maszynki i komponentów do robienia przypinek. Zachęcamy Państwa do przystąpienia do programu również w kolejnych edycjach, jak również do regularnego zasilania konta Rady Rodziców.

Dziękuję
Przewodnicząca Rady Rodziców
Aneta Jasionowicz-Kajzer

Pasowanie na ucznia

 

 

14 października br. miała miejsce uroczystość pasowania uczniów i uczennic klasy 1A. Dzieci pod opieką wychowawczyni przygotowały na tę okazję występ, który mogli obejrzeć rodzice oraz dyrekcja szkoły. Rada Rodziców SP 166 wsparła organizację wydarzenia zakupem biretów, dzięki którym włączeni oficjalnie tego dnia do społeczności szkolnej pierwszoklasiści wyglądali nader uroczyście.

Pomagamy zwierzakom 

 

W ramach akcji Pomagamy zwierzakom ze Schroniska na Paluchu Rada Rodziców dorzuciła do zbieranych darów szelki dla psich czworonożnych przyjaciół. Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce wszystkich uczniów naszej szkoły bo POMAGANIE JEST FAJNE!