Kartka dla Medyka

Kartka dla Medyka

Uczniowie i nauczyciele SP 166 dziękują i wspierają Służbę Zdrowia w czasie pandemii koronawirusa.

Wyrażamy podziękowanie za trudną pracę wszystkim MEDYKOM. Przystępując do akcji” Kartka dla Medyka” chcemy wyrazić wdzięczność i okazać szacunek dla wszystkich zawodów medycznych oraz wzbudzić refleksję  nad ochroną własnego zdrowia.
,,Życzę lekarzom i pielęgniarkom, żeby mieli dużo sprzętu do badania ludzii żeby koronawirus zniknał!” – Arek lat 6                                  
,,Super medyk, dziękujemy!”- Wiktor lat 6.                                   

To tylko część z licznych życzeń, które napisały dzieci. Własnoręcznie wykonane przez uczniów kartkiz życzeniami powrotu do zdrowia trafiły również do pacjentów leczonych w szpitalu zakaźnym. Wzruszeń i podziękowań nie było końca. ❤